Jump to content
Sign in to follow this  
Coulthard

AMD CPU kérdés.

Recommended Posts

Helló!

Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy milyen mód van arra, hogy egy AMD prociról meg lehessen állapítani, hogy az Black Edition e vagy nem?

A másik kérdésem, hogy az AMD Overdrive programban, ha az auto clock-ra nyomok, akkor miért kapom az "auto clock failed" visszajelzést?

Téma megosztása

Onnan tudod megállapítani hogy a dobozára rá van írva... Felesleges kínlódni vele egyébként, mert úgysem tudsz észlelhető különbséget tapasztalni tuninggal sem.

Téma megosztása

Aha, ok csak azt hittem, hogy ez más módon is fel van tüntetve a dobozán kívül. Tehát ha nekem eladnak egy procit BE-nek, de nincs meg a doboza, akkor csak az eladó szavában bízhatok, hogy vagy az vagy nem?

Téma megosztása

Hát elvileg Black Editionod van

http://products.amd.com/en-us/desktopcpuresult.aspx?f1=AMD+Phenom%E2%84%A2+II+X4&f2=965&f3=3400&f4=512&f5=AM3&f6=&f7=&f8=&f9=4000&f10=False&f11=True&f12=True&f13=Active

Itt mindkettőnél van egy olyan hogy ha rámész van egy olyan hogy Black Edition: Yes. Szal szerintem BE-d van :). Ha mégse akkor bocsika :$.

Megprobáltam leszűkiteni egyre a proci lehetőségek számát, elvileg neked ez van.

http://products.amd.com/en-us/desktopcpuresult.aspx?f1=AMD+Phenom%E2%84%A2+II+X4&f2=965&f3=3400&f4=512&f5=AM3&f6=C2&f7=45nm+SOI&f8=140+W&f9=4000&f10=False&f11=True&f12=True&f13=Active

Téma megosztása

Egyelőre nem is akarnék, csak kíváncsi voltam. Másrészt azért vettem BE-t, hogyha majd netán mondjuk 1 év múlva már kevés lesz dolgokhoz az ereje, akkor kis húzással még tudjam korrigálni a programok hardverigényét. Legalábbis CPU szintjén. :)

Téma megosztása