Jump to content
Sign in to follow this  
axis

Mixelés,te hogyan csinálod?

Recommended Posts

Itt kérdezhettek bármiről ami a mixeléssel kapcsolatos.Akár lehet az egy progi telepítése vagy technikai kérdések!Megpróbálok mindenre minél elöbb válaszolni.

write by:axis

sziasztok. Lenne 1 olyan problémám hogy megvan a dance ejay 6 de nem tudom elinditani mert ezt írja ki: K_MINIMUM_RESOLUTION_TEXT

ha valaki tudja mitz kéne csinálni kérem írjon..

Előre is köszi

Téma megosztása

AMD Sempron 2200+,256 MB DDR RAM,VGA GF MX4000 128 MB RAM,

Régen is fönt volt csak újra raktam az xp-t és azóta szarakszik.

Valami texturás beállítással van a baj csak nem tudom mi...

Téma megosztása

Én csak atomixet,de proszáltam már,traktort is meg virtual dj-t is de szerintem az atomix a leg megfelelőbb clubokba discokba meg nagyobb házibulikba is tökély!NEKEM BEVÁLLT!PROSZÁLD KI TE IS! music.gif

Téma megosztása

Amit írtál az azt jelenti hogy a kiírási szándék a minimumon van vagyis lehetséges valami a számítógéped beállításában nem stimmel nézz utána!

Téma megosztása

Hello Axis!

Azt szeretném kérdezni, hogy a 'Még jobban riszálom' c. szamot hogyan csináltad[milyen zenéket,effekteket használtál fel]?

Válaszodat várom.

Üdv:

kocsitomi

Téma megosztása

Hello!

Egy kérdésem lenne csak!

Azt hogyan lehet megoldani, hogy miközben (pl Atomixmp3) a hangfalon szól a zene az egyik oldalról addig én a másik oldalon fülhallgatóban halljam, hogy rendesen alá tudjam tenni?

Remélem érthető voltam! smile.gif

Téma megosztása

Hát attól az embertől aki a zenét csinálja.Nem mind1 hogy étesz is e hozzá!Amúgy kérdésedre a válasz atomixmp3.

Téma megosztása

Bekötöd hátsónak a fejhallgatót átálítod 3D-re a sound configuration-t aztán banzai!

Hello Axis!

Azt szeretném kérdezni, hogy a 'Még jobban riszálom' c. szamot hogyan csináltad[milyen zenéket,effekteket használtál fel]?

Válaszodat várom.

Üdv:

kocsitomi

Van ugye az alap az most egy max firenthide volt esetünkben.Feltettem az eredeti riszálomot az egyik oldalra a másikra az alapot és ügyesen egyeztettem a sync gombbal. :D:):angry::P:lol::o;)B):rolleyes::mellow::unsure::angry::):(<_<

Téma megosztása

Bekötöd hátsónak a fejhallgatót átálítod 3D-re a sound configuration-t aztán banzai!

Köszi megpróbálom!

Majd hírt adok, hogy mennyi idő alatt sikerült! :D

Izé! :D

És ezt a sound configuration-t hol találom? :)

Téma megosztása

Ha tud 3d-t a hangkártyád akkor a vezérlőpultban keresd :D !

Biztos hogy megtalálod :lol:;) !

Edited by DJ Z-Project

Téma megosztása

Acid pro?

38285[/snapback]

Ez most egy program blink.gif ,mert még kajak nem hallottam róla,vagy én nem tom hang kártya modingoló cucó vagy ez most mi blink.gifhuh.gif

Téma megosztása

Izé! biggrin.gif

És ezt a sound configuration-t hol találom? smile.gif

37920[/snapback]

Belépsz az atomixbe és alul a kérdőjelre kattintasz! tongue.gif

Téma megosztása

Jaaaa!Hogy az atomixbe a beállítások,,,,,,bocsesz,asbi akérdést tájóltam tré helye,sorry! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Edited by DJ Z-Project

Téma megosztása

Az a gondom hogy a Sulirádióba úgy kell megcsinálni hogy 1 szám legyen az adás, melyik progival hogy tudom megcsinálni hogy 5-6 zeneszámból 1 folyamatos zene legyen??

Légyszíves siessetek előre is köcce,

Baluu

Téma megosztása

Axis nál a pont :) Nem progi függő... A lényeg, hogy ha állítod a BPM-et akkor minnél kisebb mértékben torzítson! Vlamint minnél több sample-t lehessen berakni. Sztem ez egy jó progi lényege. De persze ott vannak az Effektek+Jó ha nem 2 cue pontot tudsz rajta meghatározni stb.. Én a Virtual DJ 3 mat ajánlanám nagyon ügyes kis progi! Még a film formátumokat is támogatja (ver. 3 ) :)

Edited by kamasz

Téma megosztása