Jump to content
hodav

Kinek hány fokos a processzora?

Recommended Posts

Az én processzorom 48-50.5* között szokott lenni.

A processzorom egy Intel Dual Cora 2.80Ghz ami 3.30Ghz megy gyári hűtővel.

A ti procitok mennyi?

Téma megosztása

Intel Core2 E6300 gyári hűtővel alapon 39-40° ilyenkor csak netezek zenét hallgatok...

Amikor rendesen terhelve van akkor 45-50° között

Téma megosztása

Nekem Intel Pentium D Core 2 3.2 GHZ gyári hűtővel 45°C-60°C, de lecserélem a hűtőt, mert zavar a hangja, gagyi hűtése, és tuningolni akarok.

Téma megosztása

Intel Celeron 2 GHz 2,5-re húzva gyári hűtéssel ebben a melegben, nyitott háznál 50 fok körül van mindig everest szerint.

Téma megosztása

Az én AMD Athlon XP 2400+ procim alapjáraton általában 40-42 Celsius-fok környékén van és terhelés mellett 50 fok környékén. A hűtőm egy Spire WhispeRock IV (azt hiszem így kell írni). A proci magja T-Bred (B) és 2,0 GHz-en ketyeg.Az én AMD Athlon XP 2400+ procim alapjáraton általában 40-42 Celsius-fok környékén van és terhelés mellett 50 fok környékén. A hűtőm egy Spire WhispeRock IV (azt hiszem így kell írni). A proci magja T-Bred B és 2,0 GHz-en ketyeg.

Téma megosztása

az enyem Pentium Dual Core 3 Ghz ami 3,6 Ghz -en megy max 4 Ghz de akkr 60 fok folott van de vhogy nem latom ertelmet 3,6 nal tovabb tuningolni :D

jah es meg azt szeretnem vki nem tud win ala progit amivel latom h hany fokon van mert en semmit nem talatam :blink: ha lehet vista

Téma megosztása

az enyem Pentium Dual Core 3 Ghz ami 3,6 Ghz -en megy max 4 Ghz de akkr 60 fok folott van de vhogy nem latom ertelmet 3,6 nal tovabb tuningolni :D

jah es meg azt szeretnem vki nem tud win ala progit amivel latom h hany fokon van mert en semmit nem talatam :blink: ha lehet vista

Everest?

Jah,az Everest a legjobb progi szerintem,a hőfokok mellett nagyon sok hasznos infót találsz meg benne.

Itt meg is találod:

http://daftarpokerhokibet88.net/index.php?showtopic=52050&st=60

Téma megosztása

5200x2 alapba:

http://img.photobucket.com/albums/v507/godside/homersekletek.jpg

terhelve:

http://img.photobucket.com/albums/v507/godside/kk.jpg

Téma megosztása

sajna ennyik a homersekletek, de majd veszek 2db 2 hdd-s hangszigetelt vizes csodat es akkor majd minden tuti lesz :P

Edited by Dadus

Téma megosztása

CPU típusa Intel Celeron D 347, 3080 MHz (23 x 134)

alapon 56 fokos... muszáj volt leszabályoznom a ventit, mert ha felpörög, akkor nem lehet mellett megmaradni olyan hangos :mellow:

terhelésnél meg 60 fok felett van jóval

Téma megosztása

Nekem 15%-os húzással alapon 31-33°C,terhelve 47-49°C.

AMD Athlon 64 3500+ @2530MHz,2*512 KingMax DDR2 667MHz Dual @723MHz 4-4-4-12

Edited by Dadus

Téma megosztása